foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

30.3.2019 Litomyšl - 60 hráčů

Výsledky: 1. Zdeněk Matoušek (HCS Žabka Praha), 2. Martin Maděra (THC Stiga-Game Příbram), 3. MIchal Kobrle (Gladiators Plzeň), 4. Jiří Chylík (HCS Žabka Praha). 

hráči umístění v A-finále:

Matěj Cingroš Martin Ženíšek Pavel Plešák Matěj Cingroš
M. Kobrle M. Ženíšek P. Plešák V. Pikl
3.místo 10.místo 15. místo 18.místo

 hráči umístění v B-finále:

Matěj Cingroš Miroslav Uhlíř Hynek Nechutný
M. Ševr M. Uhlíř H. Nechutný
27.místo 31.místo 33.místo

27.4.2019 Plzeň - 93 hráčů

Výsledky: 1. Roni Nuttunen (Finsko), 2. Arsenyi Stolyarov (Rusko) 3. Zdeněk Matoušek (Česká republika - HCS Žabka Praha), 4. Leoš Hvižď ml. (Česká republika - THC Stiga-Game Příbram).

hráči umístění v A-finále:

Matěj Cingroš Pavel Plešák Martin Ženíšek Matěj Cingroš
M. Kobrle P. Plešák M. Ženíšek J. Kubernát
9.místo 23.místo 30.místo 45.místo

 hráči umístění v B-finále:

Matěj Cingroš Hynek Nechutný Miroslav Uhlíř Pavel Kubrt
V. Pikl H. Nechutný H. Nechutný P. Kubrt
55.místo 57.místo 58.místo 63. místo 

 hráč umístěný v D-finále - vítěz skupiny:

Matěj Cingroš
M. Cingroš
85.místo

2.3.2019 Cheb - 53 hráčů

Výsledky: 1. Zdeněk Matoušek, 2. Jiří Chylík (oba HCS Žabka Praha), 3. MIchal Kobrle (Gladiators Plzeň), 4. Kryštof Lebl (Big Band), 

hráči umístění v A-finále:

Matěj Cingroš Pavel Plešák Martin Ženíšek Matěj Cingroš
M. Kobrle P. Plešák M. Ženíšek V. Pikl
3.místo 7.místo 13. místo 18.místo

hráči umístění v B-finále:

Matěj Cingroš Hynek Nechutný Miroslav Uhlíř Matěj Cingroš
M. Ševr H. Nechutný M. Uhlíř M. Cingroš
25.místo 26.místo 32.místo 41.místo

2.2.2019 Brno - 68 hráčů

Výsledky: 1. Jiří Chylík (HCS Žabka Praha), 2. MIchal Kobrle (Gladiators Plzeň), 3. Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha), 4. Leoš Hvižď ml. (THC Stiga-Game Příbram), 

hráči umístění v A-finále: 

Matěj Cingroš Pavel Plešák Matěj Cingroš Martin Ženíšek Matěj Cingroš
M. Kobrle P. Plešák M. Ševr M. Ženíšek V. Pikl
2.místo 6.místo 17. místo 18.místo 19.místo

 hráči umístění v B-finále:

Miroslav Uhlíř Hynek Nechutný
M. Uhlíř H. Nechutný
34.místo 42.místo

12.1.2019 Kladno - 62 hráčů

Výsledky: 1. Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha), 2. Jiří Chylík (HCS Žabka Praha), 3. Martin Maděra (THC Stiga-Game Příbram), 4. MIchal Kobrle (THC Stiga Elites)

Martin Ženíšek Pavel Plešák Hynek Nechutný Miroslav Uhlíř Markéta Jindrová Matěj Cingroš
M. Ženíšek P. Plešák H. Nechutný M. Uhlíř P. Kubrt M. Cingroš
8.místo 16.místo 35.místo 46.místo 48.místo 60.místo

15.12.2018 Praha-Satalice - 68 hráčů

Výsledky: 1.Jan Dryák (Big Band), 2. Leoš Hvižď (THC Stiga-Game Příbram), 3. Michal Kobrle (THC Stiga Elites), 4. Lukáš Turoň (THC Třinec)

Pavel Plešák Martin Ženíšek Miroslav Uhlíř Hynek Nechutný Markéta Jindrová Matěj Cingroš
P. Plešák M. Ženíšek M. Uhlíř H. Nechutný M. Jindrová M. Cingroš
9.místo 18.místo 36.místo 46.místo 47.místo 63.místo

24.11.2018 Pelhřimov - 60 hráčů

Výsledky: 1.Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha), 2. Jan Sládek, 3. Leoš Hvižď (oba THC Stiga-Game Příbram), 4. Jiří Chylík (HCS Žabka Praha)

Martin Ženíšek Miroslav Uhlíř Hynek Nechutný
M. Ženíšek M. Uhlíř H. Nechutný
19.místo 35.místo 38.místo

10.11.2018 Pelhřimov - 56 hráčů

Výsledky: 1.Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha), 2. Stanislav Kraus (Absolut Desperation), 3. Martin Maděra (THC Stiga-Game Příbram), 4. Kryštof Lébl (Big Band) 

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný
P. Plešák M. Ženíšek H. Nechutný
9.místo 11.místo 23.místo

13.10.2018 Praha-Kbely - 67 hráčů

Výsledky: 1.Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha), 2. Jan Dryák (Big Band), 3. Martin Maděra (THC Stiga-Game Příbram), 4. Jakub Matýsek (HCS Žabka Praha)

Martin Ženíšek Pavel Plešák Hynek Nechutný Míra Uhlíř
M. Ženíšek P. Plešák H. Nechutný M. Uhlíř
17.místo 19.místo 37.místo 42.místo

22.9.2018 Struhařov u Benešova - 64 hráčů

Výsledky: 1.Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha), 2. Leoš Hvižď (THC Stiga-Game Příbram), 3. Michal Kobrle (THC Stiga Elites), 4.Pavel Plešák (Gladiators Plzeň)

Pavel Plešák Martin Ženíšek Míra Uhlíř Hynek Nechutný
P. Plešák M. Ženíšek M. Uhlíř H. Nechutný M. Cingroš
4.místo 16.místo 26.místo 32.místo 56. místo

Světová liga WTHT 2018/19

   

ROK 2018

USA 21.07. Lemont
KAZ 11.08. Shymkent
DEN 25.08. Brondeslev
NOR 08.09. Stavanger (SS)
CAN 15.09. Edmonton
LAT 13.10. Incukalns
SUI 20.10. Bern

SLO 27.10. Kranj
RUS 03.-04.11. St. Petersburg (SS)
CAN 10.11. Toronto
SWE 24.11. Gothenburg 
LAT 01.-02.12. Riga (SS)
   

ROK 2019

RUS 12.01. Kursk (M)
RUS 26.01. Anaheim
SWE 09.02. Stockholm (SS)
SWE 23.02. Minsk
SVK 09.03. Nové Zámky
RUS 16-17.03. Moskva
USA 23.03. Detroit
EST 06.04. Tallinn (SS)
CZE 27.04. Pilsen (SS)
FIN 04.05. Turku (M)
UKR 11.05. Kiev
GER 18.05. Berlin
SWE 14-16.06. Minsk - Raubichi (MS)