foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

 

Konečné pořadí po 15. kole - podzim 2006/07

1. Václav Pikl Expand Plzeň Plzeň  268 14/11
2. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň 194 12/1
3. Václav Patera Gladiators Plzeň Plzeň 156 14/0
4. Hynek Nechutný Gladiators Plzeň Plzeň 150 10/0
5: Josef Procházka Gladiators Plzeň Plzeň 117 9/0
6. Martin Kůžel Gladiators Plzeň Plzeň  92 8/0
7. Ladislav Svoboda st. Gladiators Plzeň  Plzeň  91 9/0
8. Marcela Svobodová Gladiators Plzeň  Plzeň  88 12/0
9. Michal Brejcha Gladiators Plzeň  Plzeň  75 11/0
10. Pavel Plešák Expand Plzeň Plzeň 54 3/1
11. Ivan Crnac Plzeň Plzeň  52 12/0
12. Jan Čurda Plzeň  Plzeň  25 12/0
13. Jan Kubernát Gladiators Plzeň Plzeň 24 1/1
14. Ladislav Svoboda ml. Gladiators Plzeň Plzeň  6 2/0
15. Tereza Jonášová Plzeň  Plzeň 1 1/0
16. Marek Halva Plzeň  Plzeň 1 1/0

   

Konečné pořadí po 15. kole - jaro 2006/07

1. Václav Pikl Expand Plzeň Plzeň  256 14/11
2. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň 236 15/3
3. Václav Patera Gladiators Plzeň Plzeň 173 14/0
4. Hynek Nechutný Expand Plzeň Plzeň 122 10/0
5: Martin Kůžel Gladiators Plzeň Plzeň 118 10/0
6. Michal Brejcha Gladiators Plzeň Plzeň  102 9/0
7. Ladislav Svoboda st. Gladiators Plzeň Plzeň  89 8/0
8. Marcela Svobodová Gladiators Plzeň Plzeň  63 10/0
9. Ivan Crnac Plzeň Plzeň  59 13/0
10. Jan Čurda Plzeň Plzeň  47 15/0
11. Pavel Plešák Plzeň  Plzeň  24 1/1
12. Dominik Kalvas Plzeň  Plzeň  10 8/0
13. Ladislav Svoboda ml. Gladiators Plzeň Plzeň  10 1/0
14. Žofie Kalvasová Plzeň  Plzeň  1 1/0

 

Český pohár 2019/20

21.09.2019 - Teplýšovice

12.10.2019 - Pelhřimov

02.11.2019 - Praha

23.11.2019 - Kladno

14.12.2019 - Teplýšovice

11.01.2020 - Plzeň

01.02.2020 - Plzeň

29.02.2020 - Cheb

28.03.2020 - Litomyšl

25.04.2020 - Praha - CO

30-31.06.2020 - MČR Turnov

Světová liga WTHT 2019/20

   

ROK 2019

USA 27.07. Lemont
KAZ 10.08. Shymkent
NOR 07.09. Stavanger (M)
CAN 14.09. Edmonton
SUI 28.09. Spiez
LAT 12.10. Incukalns
SLO 26.10. Kranj
RUS 02..11. St. Petersburg
CAN 09.11. Toronto
SWE 16.11. Gothenburg 
LAT 30.11.-01.12. Riga (SS)
   

ROK 2020

RUS 25.01. Anaheim
SWE 08.02. Umea (SS)
SWE 22.02. Minsk
SVK 07.03. Nové Zámky
RUS 14.03. Moskva (SS)
USA 21.03. Detroit
EST 04.04. Tallinn (SS)
CZE 25.04. Prague (SS)
UKR 02.05. Kiev
FIN 09.05. Turku (SS)
GER 16.05. Berlin
RUS 23.05. Kursk (SS)
RUS 24.05. Kursk (MS klubů)
SLO 12-14.06. Kranj (ME)