foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stiga hokeje

ARCHIV VÝSLEDKŮ

7.3.2010 - Sportmaster ve Švýcarsku vyhrál její autor Bjarne Axelsen. Druhý den po Swiss Open byl v Bollingenu na programu stejně jako minulý rok turnaj nižší kategorie zařazený do série Sportmaster, kterou před několika lety vymyslel prezident ITHF, Bjarne Axelsen. Tento hráč, nejen že tuto soutěž vymyslel, ale také poctivě objíždí většinu turnajů tohoto seriálu. Součástí této tour jsou turnaje nižší úrovně než jsou ve světové lize. Bjarne, který za hranicemi ČR hraje za svůj mateřský tým Fremad Eagles na turnajích v ČR hájí barvy Gladiators Plzeň. Bjarne ve finále udolal Erika Šlechtu, který si oproti Swiss open ještěo místo polepšil. Třetí místo vybojoval nad domácím Rolfem Locherem druhý příbramský bojovník a zároveň přemožitel Martina Ženíška Lukáš Vacek. Bohužel Martin po vyhraném osmifinále 4:0 na zápasy usnul na vavřínech a Lukáš vyhrál díky většímu proměnění svých šancí a díky velké náhodě v jednom ze zápasů. Václav Hebr vyhrál skupinu o 17 místo, když jen těsně nepostoupil do play-off.

Výsledky: 1. Bjarne Axelsen (Fremad Eagles-DEN), 2. Erik Šlechta, 3. Lukáš Vacek (oba THC Stiga-Game Příbram-CZE)... 6. Martin Ženíšek, 17. Václav Hebr (oab Gladiators Plzeň-CZE) ... celkem 20 hráčů >> TURNAJ NA WR <<