foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

31.5.2008 Příbram

Výsledky:

Turnaj jednotlivců - 48 hráčů

1. Petr Tměj (THC Stiga Svitavy 93), 2. Lukáš Turoň (THC Třinec), 3. Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha)... 43. Martin Ženíšek

Turnaj družstev -17 družstev

1. Příbram THC Voloupej, 2. THC Třinec, 3. Stiga Big Band Praha...10. Gladiators Plzeň 

Turnaj žen - 7.hráčů

1. Marie Vargová, 2. Magdalena Malá, 3. Aneta Jackowská...4. Markéta Pilařová

Turnaj juniorů - 16 hráčů

1. Petr Tměj (THC Stiga Svitavy 93), 2. Matěj Ležík (SHC Votroci Hradec Králové), 3. Miroslav Hubáček ml..(THC Stiga-Game Příbram)

Turnaj veteránů - 16 hráčů

1. Petr Turoň (THC Třinec), 2. Pavel Plešák (Stiga Expand Plzeň), 3. Václav Pikl (Stiga Expand Plzeň)

 

Družstvo Gladiators Plzeň:

Martin Ženíšek (C) - sedmé MR

Jan Kubernát (A) - šesté MR

Markéta Pilařová - sedmé MR

Martin Kůžel - třetí MR

Jan Hlůžek - páté MR

Stanislav Suchý - deváté MR

Žofie Kalvasová - první MR

 

Bohužel velkým zklamáním je postoj ostatních hráčů ke stize a k týmu. 

Hráči, kteří se omluvili pro MR: Ladislav Svoboda st., Ladislav Svoboda ml., Marcela Svobodová, Jaroslav Svoboda, Dominik Kalvas, Lukáš Honzík

Hráči, kteří se ani neobtěžovali s omluvou: Michal Brejcha, Václav Patera (zároveň jsou po dohodě dvou ze tří členů výkonného výboru navrženi na podmínečné vyloučení za neaktivitu)

Český pohár 2019/20

21.09.2019 - Teplýšovice

12.10.2019 - Pelhřimov

02.11.2019 - Praha

23.11.2019 - Kladno

14.12.2019 - Teplýšovice

11.01.2020 - Plzeň

01.02.2020 - Plzeň

29.02.2020 - Cheb

28.03.2020 - Litomyšl

25.04.2020 - Praha - CO

30-31.06.2020 - MČR Turnov

Světová liga WTHT 2019/20

   

ROK 2019

USA 27.07. Lemont
KAZ 10.08. Shymkent
NOR 07.09. Stavanger (M)
CAN 14.09. Edmonton
SUI 28.09. Spiez
LAT 12.10. Incukalns
SLO 26.10. Kranj
RUS 02..11. St. Petersburg
CAN 09.11. Toronto
SWE 16.11. Gothenburg 
LAT 30.11.-01.12. Riga (SS)
   

ROK 2020

RUS 25.01. Anaheim
SWE 08.02. Umea (SS)
SWE 22.02. Minsk
SVK 07.03. Nové Zámky
RUS 14.03. Moskva (SS)
USA 21.03. Detroit
EST 04.04. Tallinn (SS)
CZE 25.04. Prague (SS)
UKR 02.05. Kiev
FIN 09.05. Turku (SS)
GER 16.05. Berlin
RUS 23.05. Kursk (SS)
RUS 24.05. Kursk (MS klubů)
SLO 12-14.06. Kranj (ME)