foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

9.1.2010 - Již 6. ročník turnaje „O putovný puk“ se konal v prostorách košického klubu a organizátorem byl Bufeťak Johnny Sýkora, který vymyslel zvláštnosti pro tento novoroční turnaj. Každý zápas se hrál na tři třetiny po dvou minutách. Za vítězství v řádné hrací době se získávaly 3 body, ale nerozhodný zápas se prodlužoval a za vítězství v prodloužení se braly 2 body, když poraženému po prodloužení zůstal 1 bod. Na gól po zahájení se nečekalo a po nahrávce mohl padnout okamžitě. Když již vypadalo, že vítězem se potřetí v řadě stane Imo Blaško, nastoupil proti němu ve finále Miro Ramšak. Tomu pak vyšlo vše na co sáhl a vyhrál jak hlavní soutěž, tak i soutěž o tombolu. Byl dvakrát vylosovaný a po všech vítězných zápasech na jediný gól se dostal do finále sám proti sobě! Jeho šťastný den okusil i třetí Vašek Pikl, když ztratil remízu těsně před koncem zápasu neuvěřitelně šťastně tečovanou střelou z obrany. V semifinále pak musel bojovat proti obhájci Blaškovi a jeho hru opět nezdolal a prohrál 1:3 na zápasy. Získal pak alespoň puk za třetí místo, když jasně vyhrál nad Pancákem, který předtím senzačně vyřadil Tomáše Zamutovského 3:2 na zápasy.

Stupně vítězů: 1. Miroslav Ramšak, 2. Imrich Blaško, 3. Václav Pikl.