foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stiga hokeje

ARCHIV VÝSLEDKŮ

 

Konečné pořadí po 15. kole - podzim 2013/14

1. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň 133 15/10
2. Hynek Nechutný Gladiators Plzeň 80 14/2
3. Pavel Kubrt Gladiators Plzeň 72 14/0
4. Jan Kubernát  Gladiators Plzeň 65 7/2
5: Václav Hebr Gladiators Plzeň 17 4/0
6. Jiří Novák Gladiators Plzeň 12 7/0
7. Michal Habich Plzeň 9 5/0
8. Pavel Plešák Gladiators Plzeň 8 1/1
9. Ondřej Razým Gladiators Plzeň 6 2/0
10. Šárka Brablecová Gladiators Plzeň 1 1/0
11. Karel Hájek  Plzeň  1 1/0
12. Josef Vůch Gladiators Plzeň 1 1/0

 místo konání: Gladiators Aréna, v nebytovém prostoru v 8. patře domu Nýřanská 4, Plzeň 

 

Konečné pořadí po 8. kole - jaro 2013/14

1. Martin Ženíšek APP Gladiators Plzeň Plzeň  69 8/6
2. Hynek Nechutný APP Gladiators Plzeň Plzeň 30 7/1
3. Jan Kubernát APP Gladiators Plzeň Plzeň 28 5/1
4. Pavel Kubrt APP Gladiators Plzeň Kralovice 26 6/0
5: Michal Habich Plzeň Plzeň 20 3/0
6. Marek Habich Plzeň  Plzeň 14 2/0
7. Šárka Brablecová APP Gladiators Plzeň Plzeň 6 4/0
8. Kristýna Strabergerová Plzeň  Plzeň 4 2/0

  místo konání: Gladiators Aréna, v nebytovém prostoru v 8. patře domu Nýřanská 4, Plzeň 

Český pohár 2018/19

22.09.2018 - Struhařov

13.10.2018 - Praha

10.11.2018 - Pelhřimov

24.11.2018 - Pelhřimov

15.12.2018 - Praha-Satalice

12.01.2019 - Kladno

02.02.2019 - Brno

02.03.2019 - Cheb

30.03.2019 - Litomyšl

27.04.2019 - Plzeň - CO

25-26.05.2019 - MR Plzeň

Světová liga WTHT 2018/19

   

ROK 2018

USA 21.07. Lemont
KAZ 11.08. Shymkent
DEN 25.08. Brondeslev
NOR 08.09. Stavanger (SS)
CAN 15.09. Edmonton
LAT 13.10. Incukalns
SUI 20.10. Bern

SLO 27.10. Kranj
RUS 03.-04.11. St. Petersburg (SS)
CAN 10.11. Toronto
SWE 24.11. Gothenburg 
LAT 01.-02.12. Riga (SS)
   

ROK 2019

RUS 12.01. Kursk (M)
RUS 26.01. Anaheim
SWE 09.02. Stockholm (SS)
SWE 23.02. Minsk
SVK 09.03. Nové Zámky
RUS 16-17.03. Moskva
USA 23.03. Detroit
EST 06.04. Tallinn (SS)
CZE 27.04. Pilsen (SS)
FIN 04.05. Turku (M)
UKR 11.05. Kiev 
GER 18.05. Berlin
SWE 14-16.06. Minsk (MS)