foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stiga hokeje

ARCHIV VÝSLEDKŮ

 

Konečné pořadí po 10. kole - podzim 2015/16

1. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň  103 10/7 
2. Hynek Nechutný Gladiators Plzeň Plzeň  71 9/1 
3. Miroslav Uhlíř Gladiators Plzeň Plzeň 47 8/0 
4. Pavel Mráz Gladiators Plzeň Plzeň 37 7/0 
5. Pavel Plešák Gladiators Plzeň Plzeň 24 2/2 
6. Štěpán Hejda Gladiators Plzeň Plzeň 22 7/0 
7. Pavel Kubrt Gladiators Plzeň Kralovice 21 4/0 
8. Jan Kubernát Gladiators Plzeň Plzeň 14 2/0 
9. Matyáš Hodek Gladiators Plzeň Plzeň 4 2/0 
10, Radek Kupec Gladiators Plzeň Plzeň 2 2/0
11. Ondřej Tyml Gladiators Plzeň Plzeň 1 1/0

místo konání: Gladiators Aréna, v nebytovém prostoru v 8. patře domu Nýřanská 4, Plzeň  

Konečné pořadí po 10. kole - jaro 2015/16

1. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň   85 10/5
2. Pavel Plešák Gladiators Plzeň Plzeň  49 5/5
3. Miroslav Uhlíř Gladiators Plzeň Plzeň 38 10/0
4. Hynek Nechutný Gladiators Plzeň Plzeň 29 7/0
5. Pavel Kubrt Gladiators Plzeň Kralovice 22 4/0
6. Pavel Mráz Gladiators Plzeň Plzeň 14 4/0
7. Jan Kubernát Gladiators Plzeň Plzeň 12 2/0
8. Štěpán Hejda Gladiators Plzeň Plzeň 10 4/0
9. Simon Gabriel Gladiators Plzeň Plzeň 1 1/0

místo konání: Gladiators Aréna, v nebytovém prostoru v 8. patře domu Nýřanská 4, Plzeň

 

Český pohár 2018/19

22.09.2018 - Struhařov

13.10.2018 - Praha

10.11.2018 - Pelhřimov

24.11.2018 - Pelhřimov

15.12.2018 - Praha-Satalice

12.01.2019 - Kladno

02.02.2019 - Brno

02.03.2019 - Cheb

30.03.2019 - Litomyšl

27.04.2019 - Plzeň - CO

25-26.05.2019 - MR Plzeň

Světová liga WTHT 2018/19

   

ROK 2018

USA 21.07. Lemont
KAZ 11.08. Shymkent
DEN 25.08. Brondeslev
NOR 08.09. Stavanger (SS)
CAN 15.09. Edmonton
LAT 13.10. Incukalns
SUI 20.10. Bern

SLO 27.10. Kranj
RUS 03.-04.11. St. Petersburg (SS)
CAN 10.11. Toronto
SWE 24.11. Gothenburg 
LAT 01.-02.12. Riga (SS)
   

ROK 2019

RUS 12.01. Kursk (M)
RUS 26.01. Anaheim
SWE 09.02. Stockholm (SS)
SWE 23.02. Minsk
SVK 09.03. Nové Zámky
RUS 16-17.03. Moskva
USA 23.03. Detroit
EST 06.04. Tallinn (SS)
CZE 27.04. Pilsen (SS)
FIN 04.05. Turku (M)
UKR 11.05. Kiev 
GER 18.05. Berlin
SWE 14-16.06. Minsk (MS)